nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Костянтин Єлісєєв: події на Донбасі розвиваються не за українським сценарієм

У Зеленського мають визнати провал режиму припинення вогню по всій лінії фронту, адже ігнорування Верховним Головнокомандувачем реальної ситуації на фронті підриває бойовий дух армії. Про це у колонці для видання НВ пише дипломат, радник п’ятого Президента України Петра Порошенка Костянтин Єлісєєв.

«Порушення перемир’я в перші ж хвилини російськими силами ставить Зеленського перед вибором: або ігнорувати триваючі обстріли, вдаючись до словесної казуїстики, і тим самим підривати бойовий дух армії, або ж визнати провал чергового перемир’я, який Офіс президента вже встиг охрестити проривом», – наголосив дипломат.

«Проблема у Москві, звідки продовжують свідомо керувати вибудуваним за роки протистояння з Україною механізмом «контрольованої ескалації» на Донбасі», – зазначив він.

Єлісєєв зазначив, що посилення міжнародних санкцій допомогло б у відстоюванні української позиції під час мирних переговорів.

«Наразі на треку мирного врегулювання на Донбасі події розвиваються не за українським сценарієм, як би не намагалися продати це в якості «прориву». Безуспішні спроби домовитися з Росією, в тому числі шляхом телефонної розмови між главами держав, вкотре показують, що такі домовленості можуть запрацювати лише за умови посилення міжнародного санкційного тиску на Кремль та ініціативності, наполегливості і послідовності української переговорної команди», – підкреслив Костянтин Єлісєєв.
Tags: Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author