nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Ігор Головань: Спір про підслідність

Печерський районний суд міста Києва вкотре підтвердив свою репутацію.

Така собі універсальна "фомка" за допомогою якої можна зламати будь-який закон.

Не тільки зобов'язав Генерального прокурора розглянути клопотання Палія В.П. в інтересах заступника голови ОАСК, а ще й вказав, яке саме рішення Генеральний прокурор має прийняти за результатами розгляду того клопотання!

Передати іншому органу досудового розслідування і край!

А що стаття 36 КПК України прямо забороняє передавати іншим органам досудового розслідування підслідні НАБУ провадження, то коли суддів Печерського суду зупиняли такі дрібниці?

Цікаво, що процесуальний статус Палія В.П. в опублікованому тексті резолютивної частини не зазначено. Не хочуть визнавати статус захисника? Однак навіть про те, що Палій В.П. є адвокатом в ухвалі ні слова.

Виявляється, у знаменитому провадженні про суддів ОАСК існує таємничий спір про підслідність.

Тобто, якийсь інший орган досудового розслідування дуже хоче діяльність суддів ОАСК розслідувати. Хоче настільки пристрасно, що готовий провадження у НАБУ забрати.

Але сам той таємничий орган чомусь поки що залишається в тіні. І колега Палій виступив адвокатом не тільки заступника голови ОАСК, а й того таємничого органу досудового розслідування. І чи не ДБР це часом? Адже саме ДБР неодноразово незаконно бралося розслідувати підслідні НАБУ справи.

Якщо мій здогад про бажання передати резонансну справу з НАБУ саме до ДБР підтвердиться, і так зрозуміле стане очевидним.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author