nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Заява щодо призначення в Офіс Президента топпосадовця МВС часів Януковича

У 2014 році Олег Татаров відверто вводив в оману журналістів щодо подій, які сталися в ніч на 23 січня 2014 року на Кріпосному провулку та вулиці Коновальця в Києві, коли представники спецпідрозділу “Беркут” побили активістів Автомайдану та розтрощили їхні автомобілі. За версією Татарова, це автомайданівці в ту ніч “переслідували чотири автобуси “Беркуту” та “намагалися завдати їм тілесних ушкоджень”.

Адвокат родин Небесної сотні Євгенія Закревська зазначає, що брехня, поширена Татаровим, легітимізує “звіряче побиття, тортури, знищення автомобілів протестувальників у ході спецоперації (організованих злочинних дій), яку планували й у якій брали участь “беркути”, бнонівці, кримінальна міліція, тітушки, керівництво київського главку і МВС”. Побитих протестувальників тоді затримали, більшість кинули під варту, інкримінувавши їм, як і заявляв Татаров, “хуліганські дії і масові заворушення”.

До того ж у часи Януковича Татаров на посаді заступника керівника Головного слідчого управління МВС України неодноразово публічно заявляв про непричетність міліції до насильницьких дій та вбивств, що сталися під час Євромайдану. Зокрема, він робив заяви, що міліція не використовувала вогнепальну зброю проти протестувальників, а характер поранень деяких убитих може свідчити про те, що в них стріляли самі протестувальники.

Після Революції гідності Татарова хотіли призначити заступником голови Херсонської ОДА. Але після резонансу в ЗМІ херсонський голова ОДА відмовився від цієї ідеї. Проти його призначення виступала і покійна Катерина Гандзюк

З огляду на вищевикладене закликаємо Президента України звільнити Олега Татарова з посади заступника керівника Офісу Президента України та в майбутньому не допускати призначень на відповідальні високі політичні посади осіб, які виправдовували та покривали масові злочини та порушення прав людини й самі уособлюють авторитарний режим Януковича, оскільки обіймали керівні посади в правоохоронних органах того часу.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author