nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Закликаємо не визнавати результати виборів в Білорусі - заява депутатів Ради

10 серпня міжфракційне об'єднання Верховної Ради України "За демократичну Білорусь" закликало не визнавати легітимність виборів президента в сусідній країні.

Про це нардепи із міжфракційного об'єднання "За демократичну Білорусь" заявили на брифінгу, передає Еспресо.TV.

"На жаль, те що там відбулося, виборами назвати не можливо.Ми побачили брутальну фальсифікацію виборів, яка, після того, як люди вийшли на вулицю захистити свій голос і свої права, перетворилася на насильство проти мирних протестуючих. те, що відбувалося вночі в Мінську - це жахливо.Ми обурені діями силовиків. Ми висловлюємо свою підтримку всім людям, які мирно захищають своє право обрати собі владу", - відзначив ініціатор міжфракційного об'єднання, нардеп від "ЄС" Олексій Гончаренко.

Депутат зачитав заяву міжфракційного об'єднання "За демократичну Білорусь" щодо невизнання легітимності виборів президента Білорусі та неприпустимість насильства проти мирних протестуючих.

"Ми закликаємо Верховну Раду України не визнавати результати виборів президента Білорусі у 2020 році", - йдеться в заяві.

У заяві депутати солідаризувались з протестуючими, закликали до припинення насильства та висловили співчуття родині загиблого вночі у Мінську.
Tags: Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author