nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

OOC: задокументовано 3 порушення режиму припинення вогню противником

Вечірнє зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 17.00 12 серпня 2020 року

Ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається контрольованою. Українські військовослужбовці дотримуються повного і всеосяжного режиму припинення вогню. Вони продовжують сумлінно виконувати завдання за призначенням та перебувають напоготові надати відсіч у разі загрози їхньому життю чи здоров’ю.

Від початку поточної доби на ділянках відповідальності переважної більшості наших підрозділів не пролунало жодного пострілу з боку противника.

Водночас, біля населених пунктів Мар’їнка і Південне відмічено декілька неприцільних автоматичних черг ворога зі стрілецької зброї. Ще один факт провокації з боку збройних формувань Російської Федерації зафіксовано неподалік Красногорівки. На цій ділянці за допомогою ручного протитанкового гранатомету противник здійснив мінування місцевості однією протипіхотною міною ПОМ-2.

Загалом, від початку сьогоднішньої доби, українські військовослужбовці задокументували 3 порушення проголошеного режиму припинення вогню противником. Ці ворожі вогневі провокації не несли загрози нашим оборонцям, тому українські підрозділи зброю у відповідь не застосовували.
Tags: Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author