nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Реакція Зе-влади на дії Лукашенка виглядає цинічно - Рибачук

Центральні органи української влади мають вдатися до низки практичних кроків, які б суттєво б допомогли учасникам антипрезидентських протестів у Білорусі.

Про це ексвіцепрем’єр України Олег Рибачук заявив в етері програми "Студія Захід" з Антоном Борковським, що вийшла на Еспресо.TV.

"Ми маємо вже зараз надавати можливості потенційним жертвам лукашенківського режиму знайти політичний притулок в Україні. Ми маємо це проробляти, наші прикорднники мають бути до цього готові. Але це має робити українська влада. Це мають бути ініціативи президента, парламенту, уряду. Про те, що ми можемо реально зробити, не чекаючи там подальших жертв, бо ми знаємо до чого справа йде", - пояснив він.

"Це зараз питання не тільки Білорусі, це питання точно так само ставиться й щодо України: яким буде наш кордон?", - наголосив Рибачук.

При цьому політик закликав чинну українську владу не бути цинічними в своєму ставленні до подій у Білорусі.

"Ми не маємо жодного права прораховувати: а може краще щоб Лукашенко зберігся, бо він танки не пустив (на Україну - ред.), він там ще щось не зробив. Лукашенко - це Путін, все що забажає Путін. Значить Путін не хотів, Путіну не було вигідно щоб російські танки заходили через білоруський кордон. Ми жодного права не маємо бути цинічно відстороненими аналітиками і рахувати: а може нам краще мати диктатора, а може з ним не псувати стосунки? Бо я трошки бачу щось подібне бажання, особливо на верхівці української влади, - якось вичекати, подивитися, а може воно і проконає. Мені зрозуміло, що ми не можемо визнавати результати виборів і коли наші дипломати кажуть, що у нас поки що немає підстав, то це мені трошки дивно. Бо є той факт в якій обстановці вибори проходили", - заявив Рибачук.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author