nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Справа "вагнерівців": ексначальник ГУР каже про домисли, журналіст наполягає на держзраді

Деталі: Бурба назвав "безглуздими домислами" версії про можливу участь президента України в будь-якої допомоги "вагнеровцам".

На прохання прокоментувати поширювану в ЗМІ інформацію про те, що операція спецслужб України щодо затримання "вагнерівців" була зірвана витоком з боку оточення президента, він відповів: "Така інформація відсутня".

У той же час журналіст Юрій Бутусов, який одним з перших заявив, що затримання "вагнерівців" планувалося СБУ, але зірвалося через витік з Офісу президента, стверджує, що заява Бурби підготовлена піарниками ОП, а також наполягає на факті державної зради, і вимагає від президента Зеленського негайного реагування - вимагати порушення кримінальної справи за фактом витоку інформації і підозри в зраді. Бутусов також зазначив, що готовий давати свідчення.

Пряма мова Бутусова: "Підказую: сталося розголошення інформації про кримінальну справу №42014000000000457, в рамках якого проводилася операція. Я називаю номер справи - і влада зобов'язана розпочати розслідування, а що ж у цій справі було, і чому стався провал операції, в рамках якої було відкрито провадження. За це треба нести відповідальність - і треба визначити - хто ж саме розголосив.

Пане президенте, моя стаття - це заява про злочин, підозра в державній зраді, яка стосується особисто вас.

Вказано імена всіх учасників наради в Офісі президента - і зовсім зрозуміло, кого саме треба допитати. Сьогодні цілий ряд народних депутатів заявили про провал секретної операції - і на це також зобов'язані реагувати правоохоронні органи.

І реагувати президент зобов'язаний згідно із законом України - а саме, вимагати порушення кримінальної справи за фактом витоку інформації і підозри в зраді. Це не опція - це закон".
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author