nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Володимир В’ятрович: тризуб Володимира Великого – це і є наш справжній державний герб

Немає необхідності створювати Великий герб, ми маємо зберегти і передати нащадкам вже існуючі державні символи.

Про це написав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Володимир В’ятрович на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Верховна Рада не знайшла часу, щоб розглянути стан нашої оборони й безпеки в умовах російської агресії, серйозні підозри вищого керівництва держави у зраді, стрімке падіння економіки, не менш стрімке поширення коронавірусу чи драматичну ситуацію в Білорусі. Зате Верховна Рада знайшла час, щоб знову – уп’яте за три десятиліття – оголосити конкурс на створення Великого державного герба», – написав В’ятрович.

«Запис про Великий герб є в Конституції, але не варто забувати як і чому він там з’явився. Це сталося лише тому, що комуністи – в той час найбільша фракція Ради – лише за умови згадки про майбутній великий герб могли дати голоси за тризуб як «малий герб». Насправді тризуб Володимира Великого – це і є наш справжній державний герб, символ нашої тяглості від Київської Русі, нашої боротьби за українську державність у часи української революції і впродовж усього ХХ століття», – додав депутат.

В’ятрович вважає, що необхідно зберегти і передати нащадкам вже існуючі державні символи.

«З ідеї подомальовувати щось до тризуба не вийде нічого доброго, це лише ще один зі способів розмивання нашої ідентичності і національної єдності. Ми отримали від предків наш гімн, прапор і герб. І маємо не переписувати, перевертати чи домальовувати їх, а берегти, шанувати і передати наступним поколінням», – зазначив парламентар.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author