nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

OOC: 26 серпня зафіксовано один випадок порушення режиму припинення вогню

Вечірнє зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 17.00 27 серпня 2020 року

Слава Україні!

Ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається контрольованою. Українські захисники дотримуються повного і всеосяжного режиму припинення вогню. Вони продовжують сумлінно виконувати завдання за призначенням та перебувають напоготові дати відсіч у разі загрози їхньому життю чи здоров’ю.

Від початку поточної доби у смугах відповідальності наших бойових бригад у районі виконання завдань, порушень з боку противника не зафіксовано, на всіх ділянках фронту спостерігається тиша.
Серед наших захисників бойових втрат і поранень немає.

Підрозділи, залучені до проведення операції Об’єднаних сил, продовжують неухильно дотримуватися умов режиму припинення вогню та готові миттєво реагувати на будь-які зміни оперативної обстановки.

У районі проведення операції належно виконують завдання підрозділи ДСНС Об’єднаних сил. Зокрема, сапери за останню добу розмінували більше семи гектарів території у прифронтовому районі та передали на знищення 154 знайдених вибухонебезпечних предмети. Окрім цього, для мінімізації наслідків артилерійських обстрілів попередніх років рятувальники Об’єднаних сил проводять роботи з відновлення пошкоджених житлових будинків та об’єктів інфраструктури. Тільки за минулу добу завершили ремонтні роботи 18 будинків, ще на 54 об’єктах роботи продовжуються.

ПІДСУМКИ ЗА МИНУЛУ ДОБУ

26 серпня зафіксовано один випадок порушення режиму припинення вогню з боку російських окупаційних військ. Так, у вечірню пору доби, противник здійснив декілька пострілів зі стрілецької зброї поблизу Мар’їнки. Зазначені дії противника мали провокативний характер та не несли загрози життю та здоров’ю наших захисників, тому українські військові вогонь у відповідь не відкривали. Бойових втрат серед особового складу Об’єднаних сил немає.

Крім військовослужбовців Збройних Сил України в районі проведення операції Об’єднаних сил належно виконують свої завдання інші складові сил оборони та правоохоронні органи.

За минулу добу представниками Національної поліції України зі складу Об'єднаних сил виявлено 96 адміністративних правопорушень. Протягом доби підрозділами поліції зведених загонів перевірено 6512 транспортних засобів та 5834 особи. Також було затримано 8 осіб, яких підозрюють у причетності до збройних формувань Російської Федерації та її найманців.

Через контрольний пункт в'їзду-виїзду «Станиця Луганська» на контрольовану Об’єднаними силами територію прибуло 1732 особи. В зворотному напрямку – 1484 осіб. Через КПВВ «Мар’їнка» в обидва боки прослідувало по одній особі. КПВВ «Новотроїцьке» з вини окупантів не функціонувало.

Підрозділи Об’єднаних сил дотримуються умов припинення вогню та перебувають напоготові до адекватного реагування на будь-які підступні та провокаційні дії противника.

Слава Україні!
Tags: Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author