nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Рух Опору Капітуляції: "Особлий статус" Фокіна - засуджений за державну зраду

Заяви Фокіна про особливий статус для всього Донбасу та загальну амністію для бойовиків повинні бути негайно дезавуйовані на рівні Президента, а сам Фокін має повернутись туди звідки його взяли – в політичне забуття.

Якщо жодної реакції Президента не буде – це означатиме, що Володимир Зеленський згідний з таким підходом свого представника в ТКГ у Мінську, а отже президент буде нести політичну та кримінальну відповідальність за спроби реалізації цих фантазій політичного пенсіонера.

Ми переконані, що заяви Фокіна – це чергова спроба таки втілити план з капітуляції України перед Росією. Сьогодні головними архітекторами капітуляції є голова ОП Єрмак та перший заступник Секретаря РНБО Демченко. Вони послідовно намагаються впровадити в життя всі російські «побажання» щодо Донбасу. Це відбувається у той час, коли президент Зеленський зосередився на заняттях баскетболом, карате і на особистій доставці пенсії пенсіонерам.

Рух Опору Капітуляції нагадує, що українське суспільство категорично не сприймає того, що нав’язують Єрмак, Демченко, Фокін і Кравчук. З недавньої історії України усім добре відомо, що відбувається з тими, хто зневажає національні інтереси та українців.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author