nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Проти голови РОК в Дніпрі Денисенка порушили справу. Він вважає це "відповіддю ЗЕвлади"

Нардеп VIII скликання, координатор Руху опору капітуляції у місті Дніпро Андрій Денисенко заявив, що проти нього сфабриковано кримінальне провадження. Ці дії правоохоронців політик назвав "відповіддю ЗЕвлади на мою опозиційну діяльність".

Подробиці із посиланням на заяву Денисенка, зроблену ним у себе на сторінці в неділю, 30 серпня 2020 року, розповідає Еспресо.TV.

"Проти мене відкрито кримінальне провадження, виписано підозру за ст. 345 ч.2, є клопотання про обрання запобіжного заходу - домашнього арешту. Мовляв, я побив поліцейського під час візиту Зеленського до Дніпра, хоча били і крутили саме мене", - зазначив Денисенко.

Незвичними, як він вважає, були й обставини вручення йому підозри.

"Мене (30 серпня - ред.) переслідували дві автівки, гадав, що бандити, а виявилося - поліція, при чому зупинив їх я, ось тоді про все і дізнався. Мене не викликали офіційно, не надсилали повісток, не дзвонили і навіть не писали смс, просто гналися від проспекту Пушкіна до вулиці Гаванської на лівому березі. Мені не дали скористатися моїм конституційним правом на захист, послугами адвоката і я прямо заявив, що це не слідчі дії, а злочинні. Все відбувається у вихідні - для того, щоби закрити рота, не дати зібрати людей і нашвидкуруч провести суд про запобіжний, отримати ухвали на обшуки й вилучення", - пояснив Денисенко.
Tags: Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author