nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Ви бактеріями брехні заразили всю країну - Лерос відповів Зеленському на "мікробів"

Народний депутат від фракції "Слуга народу" Гео Лерос звинуватив президента України Володимира Зеленського в порушенні обіцянок.

Про це він сказав під час виступу у Верховній Раді, передає Еспресо.TV.

"Пане президенте, ви не стали воювати зі старою системою, ви просто з нею злилися. Саме ви своїми мікробами та бактеріями брехні заразили цілу країну, згаявши шанс великої держави, обмінявши його на конверти від олігарха. Ви здали країну в оренду цим олігархам, чим самі собі підписали вирок. Ви стали порожнім місцем в історії. Вже зрозуміло, що не буде ніяких посадок", - заявив Лерос.

Лерос пригадав підпал свого авто і заявив: "Виклик я приймаю та нікому це не пробачу".

Потім нардеп звинуватив Зеленського у порушенні передвиборчих обіцянок і відсутності стратегії розвитку країни.

Також Лерос заявив, що президент призначив "кварталівця" Івана Баканова головою СБУ – і той "узяв під контроль тіньову економіку, очолив незаконний обіг спирту та наркотиків, контрабанду, торгівлю з ОРДЛО, рекет та рейдерство бізнесу", а "сестру своєї сусідки, на яку записано його маєток в Італії, призначив керувати Антимонопольним комітетом".

Нардеп назвав голову Офісу президента Андрія Єрмака "головним корупціонером у державі", а також агентом російської розвідки.

"Саме Єрмак роздає телефоном вказівки, на кого відкривати справи, на кого закривати, кого призначати на посади та кого звільняти. Зеленський декларував: здача національних інтересів не може бути предметом жодних перемовин. Це звучить як знущання сьогодні, коли Офіс президента очолює пан Єрмак – агент ГРУ Російської Федерації, який через Кравчука та Фокіна тестує заплановану (державну) зраду", - підсумував Лерос.
Tags: Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author