nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Андрій Білецький: Хто вони – харківські робінгуди?

Стежу за судовим процесом над хлопцями, яких звинувачують у нападі на автобус з проросійськими тітушками. Суд та МВС шиють їм "хуліганство" та "замах на життя двох та більше осіб" – статті, за якими загрожує до 15 років позбавлення волі. Хоча за висновками медичної експертизи – всі учасники зіткнення зазнали легких тілесних. Також вже встановлено, що стрілянину першими відкрили тітушки Ківи-Медведчука.

Що взагалі відбувається?

В Україні активно формуються бойові загони проросійських сил. Вони вільно гастролюють країною, не викликаючи жодного інтересу ні в СБУ, ні в МВС. Тим часом, патріотів, які захищають країну від орди РФ, беруть під варту.

Хто опинився за гратами?

Кирило Даценко – ветеран російсько-української війни;

Максим Гарманов – юрист, ветеран 25-ї повітряно-десантної бригади, учасник бойових дій;

Антон Мокренко – ветеран російсько-української війни, в минулому – боєць полку "Азов". Усі вони – захисники України.

Хотів би нагадати суддям та прокурорам, як в Україні з'явилися сепаратисти у 2014-у. Харківський "Оплот" починав з "громадської організації", а за рік перетворився в "спортивний клуб". Взимку 2014 їх було більше 350. "Оплотівці" наїжджали автомобілями на Майдан у Харкові, викрадали і катували майданівців по всій Україні.

У 2015 "Оплот" трансформувався в танковий батальйон "ДНР". Такі "громадські організації", а по факту – злочинні угрупування дали змогу російським окупантам закріпитися на Донбасі.

"Спорстмени" Ківи-Медведчука готуються робити те саме. На словах вони "за жизнь", а на ділі – тітушки ОПЗЖ будуть вбивати, катувати і організовувати російську окупацію.

Завтра, третього вересня о 12.00 Києві відбудеться акція на підтримку харківських патріотів. Запрошую всіх прийти підтримати хлопців!
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author