nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Лерос: Зеленський погрожував розпуском Ради, якщо мене не виключать з фракції

Нардеп Гео Лерос заявив про тиск на депутатів монобільшості з боку президента Володимира Зеленського перед голосуванням за його виключення із фракції "Слуга народу".

Про це виключений з фракції "Слуга народу" нардеп Гео Лерос розповів у інтерв'ю Цензор.НЕТ.

Нардеп прокоментував свою відставку, заявивши, що проти неї виступили низка депутатів, зокрема Єлизавета Ясько, Віталій Безгін, Дмитро Наталуха, Оксана Дмитрієва, Сергій Бабак, Роман Грищук, Дмитро Гурін, Ігор Василів та Євген Петруняк.

"Зеленський сказав Арахамії, що якщо мене сьогодні не виключать, він завтра розпустить парламент. Мені так сказав дуже надійне джерело. Також від народних депутатів, від заступників по фракції, мені підтвердили, що Зеленський особисто дзвонив і Арахамія, і заступникам. Вимагав підписати", - заявив Лерос.

"Одна з колег 3 рази мені написала, що ні, вона не підписала цей документ, і її "ламають". Потім із заплаканими очима до мене підійшла, вибачилася; сказала, що її дотиснули. Були депутати, які підходили, вибачалися і казали: Гео, я - глава комітету, на мене тиснуть; кажуть навіть, що будуть піднімати питання про зняття мене з голови комітету і взагалі звідусіль. І я хочу вибачитися перед тобою за те, що зробив. Були люди, які підписали - а потім прийшли, вибачилися і сказали: ми повністю поділяємо твою позицію", - додав політик.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author