nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Білецький: Зеленський "гасить ліс", поселившись у готелі Януковича на території незаконної вирубки

На Харківщині палає ліс. Уже згоріло ціле село. Це – третя велика пожежа з початку року. Є підстави вважати, що і цього разу йдеться про так званий "контрольований підпал", який через спеку та вітер став неконтрольованим. Палять або для того, щоб продати деревину як вугілля, або незаконно вирубують ділянки лісу, а потім підпалюють, щоб приховати сліди.

Володимир Зеленський свого часу обіцяв боротьбу проти "чорних лісорубів" (які насправді свої чорні справи роблять лише під дахом влади). Боротьба поки непомітна. Але, що справді знаково: приїхавши до Харкова боротися з пожежею, президент розмістився у гольф-клубі. А це – курорт, збудований на території незаконно вирубаного лісу!

Ми билися проти цієї вирубки ще "Патріотом України". Декілька років за боротьбу проти знищення лісу нам шили кримінальні справи. Супротив зім'яли силами міліції, прокуратури та СБУ, а курорт все одно розширили територією лісосмуги.

Як думаєте, хто власник гольф-клубу?

Власник – екс-депутат Харківської обласної ради, фанат "Беркуту" і друг Добкіна Юрій Сапронов. Ці двоє у 2014 ходили у футболках з написами "Беркут" і збирали гроші для ментів, які били майданівців.

Сапронов – не просто росіянин, він народився в РФ, має паспорт цієї країни і ще в 2005 заявляв, що весь його бізнес – там. Фірми Сапронова регулярно отримували підряди "Газпрому".

Але і це ще не все, що потрібно знати про гольф-клуб, де розмістився Зеленський, та його власника.

Під час утечі з України в Ростов саме там розташувався Віктор Янукович. Можливо навіть – Зеленський ночував у тому ж президентському люксі. Судячи з того, які люди стали новими друзями нинішнього президента, можливо, він навіть не востаннє живе у гольф-клубі. Маршрут уже прокладений.
Tags: Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author