nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

OOC: 4 вересня було зафіксовано один факт порушення режиму припинення вогню

Вечірнє зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 17.30 5 вересня 2020 року

Слава Україні!

Ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил повністю контрольована українськими воїнами.

Дотримуючись повного і всеосяжного режиму припинення вогню, підрозділи Об’єднаних сил продовжують виконувати свої завдання за призначенням.

Від початку поточної доби, 5 вересня, у смугах відповідальності наших бригад обстрілів з боку противника не зафіксовано. Режим тиші зберігається повною мірою. Втім, захисники України не втрачають пильності та готові миттєво реагувати на будь-які дії противника.

Військовослужбовці Збройних Сил України спільно з представниками ДСНС та особовим складом інших підрозділів Об'єднаних сил продовжують локалізовувати пожежі на території Луганської та Донецької областей. Уже ліквідовано пожежу поблизу Верхньоторецького, локалізовано – біля Старомихайлівки та Новгородського.

У районах населених пунктів Трьохізбенка, Лобачеве, Лопаскине, Красногорівка, Гладосове, Валуйське боротьба з вогняною стихією ще триває.

До гасіння пожеж залучено понад 300 чоловік особового складу та 68 одиниць інженерної та автомобільної техніки підрозділів Збройних Сил України і ДСНС.

Об’єднані сили повністю контролюють ситуацію в районі проведення операції на території Луганської та Донецької областей.

Слава Україні!

ПІДСУМКИ ЗА МИНУЛУ ДОБУ

Минулої доби, 4 вересня, зафіксовано один факт порушення режиму припинення вогню. Поодинокі постріли з гранатометів та кілька коротких черг зі стрілецької зброї зафіксовано поблизу Авдіївки. На провокативні постріли, що не несли загрози життю наших воїнів, українські захисники зброю у відповідь не застосовували.

Серед особового складу Об’єднаних сил бойових втрат та поранень не було.

Крім військовослужбовців Збройних Сил України, в районі проведення операції Об’єднаних сил належно виконують свої завдання інші складові сил оборони та правоохоронні органи.

За минулу добу представниками Національної поліції України зі складу Об'єднаних сил виявлено 113 адміністративних правопорушень. Протягом доби підрозділами поліції зведених загонів перевірено 7144 транспортних засоби та 6335 осіб. Також було затримано 6 осіб, яких підозрюють у причетності до збройних формувань Російської Федерації та її найманців.

Через контрольний пункт в'їзду-виїзду «Станиця Луганська» на контрольовану Об’єднаними силами територію прибуло 905 осіб. В зворотному напрямку – 1591 особа. Через КПВВ «Новотроїцьке» лінію розмежування на підконтрольну Україні територію перетнули 130 осіб, у зворотному напрямку – 251 особа. КПВВ «Мар’їнка» перетнули 6 осіб: четверо на підконтрольну Україні територію, двоє – у зворотному напрямку.

Ситуація у районі проведення операції залишається повністю контрольованою українськими воїнами.

Слава Україні!
Tags: Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author