nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Рух Опору Капітуляції: Правди не сховаєш

Влада намагається уникнути відповідей на важкі, але важливі питання: державна зрада у справі "вагнерівців", "перемир’я" зі смертями наших воїнів, Ріф за ґратами, зухвала корупція в Окружному адміністративному суді Києва.

Зеленський не виконує функцій, покладених на нього Конституцією України, але у нас парламентсько-президентська форма правління. Парламент має виконувати свою функцію, в тому числі і контролюючу. Ну і заодно нам важливо перевірити "хто є хто" в цьому складі парламенту і наскільки монолітна "монобільшість" в позиції по ключових питаннях сьогодення.

Тому в понеділок, 14 вересня, о 10:30, у час проведення погоджувальної ради парламенту, ми закликаємо всіх небайдужих громадян прийти до стін ВРУ з наступними чіткими вимогами до народних депутатів:
1. Створити Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради щодо розслідування фактів здачі національних інтересів та державної зради в діях посадових осіб у справі "вагнерівців".
2. Заслухати звіт Міністрів оборони та закордонних справ, представників Тристоронньої контактної групи, Голови СБУ та командування ЗСУ щодо ситуації з т.зв. "перемир'ям" та "спільним з представниками "ДНР" інспектуванням позицій ЗСУ.
3. Створити Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради щодо фактів фальсифікації справи Шеремета загалом та відповідних експертиз у ній зокрема.
4. Розглянути Проект постанови Верховної Ради України "Про звернення до Президента України щодо внесення до Верховної Ради України проекту закону про ліквідацію Окружного адміністративного суду м. Києва" (проект надано народним депутатам для реєстрації).

Вимагаємо від фракцій парламенту на погоджувальній раді внести згадані питання до розгляду в найближчі терміни.
Верховна Рада зараз має всі шанси призупинити деструктивні процеси в державі, й ми мусимо пояснити це кожному депутату, з усіх фракцій.

Державна зрада, корупція на найвищому рівні та політичні репресії - це прямі підстави для початку процедури імпічменту Президента Володимира Зеленського, якого вже вимагає все більша кількість українців. Створення ТСК – це перший крок на цьому юридично складному шляху, і український Парламент має сказати своє слово. І хоча як кандидат Володимир Зеленський обіцяв не триматись за посаду, ми всі розуміємо, що за порятунок країни треба боротися.

Не час думати про рейтинги, час - захистити Україну та наші конституційні права.

#Разом_сила
#правди_не_сховаєш
#імпічмент
Tags: #Разом_сила, #правди_не_сховаєш, #імпічмент, Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author