nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

На керівників страйку в Кривому Розі тиснуть невідомі. Профспілка звернулася до Авакова

Голова Незалежної профспілки гірників України, народний депутат Михайло Волинець ввечері у п'ятницю, 11 вересня 2020 року, звернувся до міністра внутрішніх справ Арсену Авакову, начальника Головного управління Національної поліції у Дніпропетровській області Анатолія Щадила та начальнику Криворізького міського відділу поліції Сергія Лукашова.

Він вимагає перевірити факти залякування і тиску на лідерів профспілкових організацій Незалежної профспілки гірників в Кривому Розі Віктора Стояновського і Валерія Гриневича і їх рідних, встановити винних та притягти цих осіб до відповідальності, розповідає Еспресо.TV.

Копію відповідного листа Волинець опублікував на своїй сторінці в Facebook.

"На протестувальників з Кривого Рогу, на їх родини здійснюються тиск та залякування. Голова ППО (первинної профспілкової організації - ред.) Незалежної профспілки гірників України шахти "Жовтнева" Віктор Стояновський та заступник цехового комітету ППО НПГУ цієї ж шахти Валерій Гриневич повідомляють, що з початку акції протесту на КЗРК за ними та членами їхніх родин
відбувається постійне переслідування та стеження з боку невідомих осіб", - зазначив Волинець.

Щобільше, за даними голови НПГУ, до малолітніх дітей 8 та 13 років Стояновського "дорогою до школи підходили невідомі та запитували, де знаходяться їх батьки".

"Інші люди з незрозумілими намірами були за адресою проживання родини Гриневича", - додав Волинець.

Голова профспілки подібну ситуацію називає неприпустимою.

"За роки діяльності вільних профспілок, я багато разів бачив чим закінчується ігнорування подібних ситуацій правоохоронними органами. Звернувся до керівництва нацполіції з вимогою відповідально відреагувати на зазначені факти тиску на профспілковців, учасників протестного руху у Кривому Розі. Щоб не було як у 2018 році, коли вбили нашого профспілкового лідера Олега Сичова - голову первинної профспілкової організації Незалежної профспілки гірників України шахти "Гвардійська" Криворізького залізорудного комбінату. Тоді зловмисники наважилися перейти від залякувань до вбивства, бо поліція, будучи проінформованою, не відреагувала належним чином на наведені факти", - наголосив Волинець.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author