nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

«Європейська Солідарність» не дозволить коригувати українські закони на догоду Кремлю – Геращенко

«Ще більш нечуваною є мовчанка керівництва ВР. Щебетун Разумков, який був говорящою головою Зеленського під час виборчої кампанії, раптом і різко замовк. Відмовчатися не вийде. ВР не прийматиме законів під диктовку Кремля, в інакшому випадку ця ВР піде геть», – застерігає співголова фракції.

«Наша політична команда ставила питання про миротворчу місію ООН, в складі якої не буде росіян. Ми зробили все, аби до мінімуму зменшити присутність росіян в СММ ОБСЄ. А зараз росіянам на блюдечку все приносить Банкова», – наголошує Ірина Геращенко.

«Всі канали, які попередні 5 років роздирали нас по темі Мінська, і всі ми щотижня звітували, відповідали, пояснювали, – зараз замовкли. Будь-яка спроба задати владі питання по вагнерівців, ТКГ, спільним з бойовиками патрулям, відразу коригується і піддається маніпуляціям. Відчула це на Плюсах, де навіть не мала 5 хвилин біля мікрофону. Зникли всі «комбати», «торгівля на крові», – іронізує представниця «Європейської Солідарності».

«Але є українська Армія. І ми не дамо жодного шансу її зрадити в парламенті. Ніякі закони не будуть відкорегованi на угоду Кремлю. «Європейська Солідарність» цього не допустить», – наголошує Ірина Геращенко.
Tags: Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author