nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Мукачівська «Самопоміч» приєдналася до команди «Європейської Солідарності»

«Європейська Солідарність» об’єднує демократичні, патріотичні і проєвропейські сили в потужну команду протидії реваншу на місцевих виборах. На цьому тижні два депутати Мукачівської міської раді з фракції «Самопоміч» Юрій Кравчук та Тетяна Кіш повідомили про те, що будуть балотуватися на виборах 25 жовтня від партії «Європейська Солідарність».

За словами Юрія Кравчука, депутати приєдналися до «ЄС», оскільки саме ця політична сила є єдиною проукраїнською опозиційною партією на теренах Закарпаття і лише вона здатна об’єднати всі українські партії задля відстоювання української незалежності і євроатлантичної інтеграції.

«Ми з Тетяною приєдналися до «Європейської Солідарності» як до партії, що сповідує близьку нам ідеологію. На даний час «ЄС» є єдиною справжньою проукраїнською опозиційною партією в Україні, яка бачить розвиток та захист країни лише в євроатлантичній інтеграції. Вважаємо, що для закарпатців, які живуть по сусідству з чотирма країнами Євросоюзу, це єдино правильний шлях», – заявив депутат міськради.

Крім цього, в різних областях до команди «Європейської Солідарності» долучаються представники таких партій як «Голос», «Самопоміч», «Сила людей», «Демократична Сокира» та громадські діячі, ветерани, волонтери. Зокрема, раніше депутатка Луцької міської ради від «Самопомочі» Юлія Вусенко заявила, що буде балотуватися від «ЄС».
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author