nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Рух Опору Капітуляції: Влада знищує євроатлантичний курс України

Зеленський, Єрмак і ко, після останніх «нормандських поступок» Росії, готові тепер остаточно розсваритися із Заходом. Мова про фактичний демонтаж антикорупційної реформи.

Офіс Президента на чолі з Єрмаком проштовхнули через Верховну Раду своїх людей в комісію з відбору керівництва САП. За це проголосувала фактична коаліція «Слуг народу» і ОПЗЖ плюс група «Довіра» і близька до Коломойського група «За майбутнє».

Антикорупційна реформа була одним з головних факторів отримання Україною безвізу. Зараз, після наглого втручання Офісу Зеленського у процедуру відбору керівництва САП, Україні загрожує згортання європейської та євроатлантичної інтеграції і навіть припинення безвізового режиму, про що вже попередили партнери України з ЄС.

А це саме те, чого добивається Росія.
Чи у когось є тепер сумнів, в чиїх інтересах діють Єрмак і Зеленський? У когось тепер є сумнів щодо того, що цю владу треба чимшвидше змінити? І поки Рада не проголосувала за весь капітуляційний пакет, ми ще можемо переконати частину парламентарів не йти на державну зраду.
#ТиСНи
Tags: #ТиСНи, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author