nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Ініціатива включити «формулу Штайнмаєра» в українське законодавство – це абсурд!, -Володимир Огризко

Вчора народний депутат від «Слуги народу» Андрій Костін заявив, що в проект закону про так званий «особливий статус ОРДЛО» буде включено «формулу Штайнмаєра».

В цьому аспекті член Стратегічної ради РОК, в минулому – міністр закордонних справ Володимир Огризко відзначає, що нема жодних правових підстав для такого кроку.

«Мінські домовленості» є юридично нікчемним документом. Їх строк сплив 31.12.2015 р. Резолюція Радбезу ООН, якою було підтримано ці домовленості, так само мала строк дії, який також сплив у грудні 2015 року. Це суто політичні домовленості, що не мають зобов’язуючої сили.

Це намагання виконати московські забаганки. І громадянське суспільство цього не допустить.
Внесення «формули Штайнмаєра» в законодавство, вибори в ОРДЛО, внесення змін до Конституції – це маячня, це виклик національній безпеці. Нічим іншим як спробою догодити Путіну, це не назвеш», - відзначив Володимир Огризко.

А вже сьогодні віце-прем’єр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков закликав депутатів «проявити мудрість» і піти на зміни постанови по місцевих виборах, тобто, де факто, прийняти ультиматум Росії. А Давид Арахамія в свою чергу пригрозив заблокувати створення ТСК по «вагнерівцям».

В зв’язку з цим нагадуємо, що триває кампанія тиску на «слуг» через їх позицію по ТСК по «вагнерівцям» і через їх капітулянтську політику загалом.

Володимир Огризко, член Стратегічної ради РОК

#ТиСНи
Tags: #ТиСНи, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author