nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

OOC: 21 вересня збройні формування РФ тричі порушили домовленості

Вечірнє зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 17.00 22 вересня 2020 року

Слава Україні!

Ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил надалі залишається спокійною та контрольованою українськими захисниками. Наші підрозділи дотримуються режиму припинення вогню в повному обсязі, проте в разі будь-якої зміни оперативної обстановки готові дати ворогу гідну відсіч.

Упродовж поточної доби, 22 вересня, у смугах відповідальності наших бригад обстрілів з боку противника не зафіксовано. Режим тиші зберігається повною мірою.

У районі проведення операції належно виконують завдання інші складові сил оборони. Так, для мінімізації наслідків артилерійських обстрілів попередніх років рятувальники Об’єднаних сил проводять роботи з відновлення пошкоджених житлових будинків та об’єктів інфраструктури. Упродовж доби вони відремонтували 15 будинків, на 15 об’єктах роботи ще тривають. Окрім того, саперами ДСНС розміновано майже 8 гектарів території у прифронтовому районі та передано на знищення 81 знайдений вибухонебезпечний предмет.
Захисники України не втрачають пильності та готові миттєво реагувати на будь-які дії противника.

Слава Україні!

ПІДСУМКИ ЗА МИНУЛУ ДОБУ

Минулої доби, 21 вересня, збройні формування Російської Федерації тричі порушили домовленості, що вступили в дію 27 липня 2020 року.
Зокрема, поблизу Мар’їнки було зафіксовано відкриття вогню зі стрілецької зброї, а згодом з гранатомета, пристосованого для використання мін ПОМ-2. Ще одну провокацію ворога зі стрілецької зброї відмічено в районі населеного пункту Водяне.

Поодинокі неприцільні постріли не становили небезпеки для українських захисників. Наші воїни зброю у відповідь не застосовували.

Окрім того, було виявлено факт додаткового інженерного обладнання позицій у бік наших підрозділів в напрямку Водяного з тимчасово окупованої Ужівки.

Разом із військовослужбовцями Збройних Сил України у районі проведення операції Об’єднаних сил належно виконують свої завдання й інші складові сил оборони та правоохоронні органи.
За минулу добу представниками Національної поліції України зі складу Об'єднаних сил виявлено 66 адміністративних правопорушень. Підрозділами поліції зведених загонів перевірено 4975 транспортних засобів та 4685 осіб. Також були затримані 5 осіб, яких підозрюють у причетності до збройних формувань Російської Федерації та її найманців.

Через контрольний пункт в'їзду-виїзду «Станиця Луганська» на контрольовану Об’єднаними силами територію прибули 1329 осіб, у зворотному напрямку – 1039 осіб. Через КПВВ «Новотроїцьке» лінію розмежування на підконтрольну Україні територію перетнула 81 особа, у зворотному напрямку – 245 осіб. КПВВ «Мар’їнка» не функціонувало.
Підрозділи Об’єднаних сил дотримуються режиму припинення вогню та перебувають у постійній готовності до миттєвого реагування на будь-які провокаційні дії противника.

Слава Україні!
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author