nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

OOC: зафіксоване одне порушення режиму припинення вогню

Вечірнє зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 17.00 7 жовтня 2020 року

Слава Україні!

У районі проведення операції ситуація залишається контрольованою підрозділами Об’єднаних сил. Українські захисники сумлінно виконують завдання за призначенням та у повному обсязі дотримуються домовленостей, досягнутих 22 липня 2020 року.

Від початку поточної доби, 7 жовтня, у смугах відповідальності наших бригад зафіксоване одне порушення режиму припинення вогню з боку російсько-окупаційних військ. Так, противник відкрив вогонь поблизу Водяного, застосувавши стрілецьку зброю.

Бойових втрат і поранень серед наших воїнів немає. Ворожі постріли не становили загрози життю та здоров’ю українських військовослужбовців, тому вогонь у відповідь вони не відкривали.

У районі проведення операції належно виконують завдання й інші складові сил оборони. Так, військовослужбовці Збройних Сил України спільно з рятувальниками ДСНС ліквідовують три локалізованих осередки пожеж поблизу населених пунктів Болотене, Катеринівка та Попасна. Від Збройних Сил до гасіння пожеж залучено 130 осіб та 5 одиниць спецтехніки.

У районах уздовж лінії розмежування сторін саперами ДСНС розміновано майже 8 гектарів території та передано на знищення 41 вибухонебезпечний предмет.

Для мінімізації наслідків артилерійських обстрілів попередніх років рятувальники Об’єднаних сил проводять роботи з відновлення пошкоджених житлових будинків та об’єктів інфраструктури. Упродовж доби вони відремонтували 2 будинки, ще на 7 об’єктах роботи тривають.

Перебуваючи у готовності до адекватного реагування на будь-які провокації противника, підрозділи Об’єднаних сил дотримуються умов припинення вогню.

Слава Україні!

ПІДСУМКИ ЗА МИНУЛУ ДОБУ

Минулої доби, 6 жовтня, російсько-окупаційні війська двічі порушили досягнуті мирні домовленості. Так, неподалік населеного пункту Зайцеве противник відкрив вогонь із підствольного гранатомета. Поблизу Водяного ворог застосував стрілецьку зброю. Постріли були неприцільними, тож українські військовослужбовці вогонь у відповідь не відкривали.

Бойових втрат і поранень серед українських захисників не було.

Крім військовослужбовців Збройних Сил України, у районі проведення операції Об’єднаних сил належно виконують завдання інші складові сил оборони та правоохоронні органи.

За минулу добу представниками Національної поліції України зі складу Об’єднаних сил виявлено 63 адміністративних правопорушення. Підрозділами поліції зведених загонів перевірено 5798 транспортних засобів та 4513 осіб. Також були затримані 3 особи, яких підозрюють у причетності до збройних формувань Російської Федерації та її найманців.

Через контрольний пункт в’їзду-виїзду «Станиця Луганська» на контрольовану Об’єднаними силами територію прибуло 959 осіб, у зворотному напрямку — 828 осіб. КПВВ «Новотроїцьке» та «Мар’їнка» не функціонували.

Ситуація в районі проведення операції залишається повністю контрольованою військовослужбовцями Об’єднаних сил.

Слава Україні!
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author