nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

OOC: зафіксовано шість порушень домовленостей

Вечірнє зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 17.00 13 жовтня 2020 року

Слава Україні!

Ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається контрольованою українськими захисниками. Воїни сумлінно виконують завдання за призначенням та дотримуються режиму припинення вогню.

Від початку поточної доби, 13 жовтня, у смугах відповідальності наших бригад зафіксовано шість порушень домовленостей, які вступили в дію 27 липня 2020 року, з боку збройних формувань Російської Федерації.

Так, поблизу населеного пункту Зайцеве ворог здійснив три поодинокі постріли з ручного протитанкового гранатомета та два в населеному пункті Хутір Вільний, а також дві черги зі стрілецької зброї. В районі Пісків противник 10 разів застосував автоматичний станковий гранатомет, а в районі Оріхового — 15 разів.

Окрім того, було зафіксовано перетин лінії розмежування двома ворожими БПЛА в районі населених пунктів Водяне та Піщевик. Засобами радіоелектронної боротьби безпілотники були подавлені, що унеможливило їх подальше використання.

Провокації противника не становили загрози життю та здоров’ю наших воїнів, тому вогонь у відповідь вони не відкривали.

Бойових втрат і поранень серед українських військовослужбовців немає.

У районі проведення операції належно виконують завдання й інші складові сил оборони. Так, у районах уздовж лінії розмежування сторін саперами ДСНС розміновано майже 10 гектарів території та передано на знищення 56 вибухонебезпечних предметів.

Проводяться роботи і з відновлення пошкоджених житлових будинків та об’єктів інфраструктури. 1 будинок завершено, на 9 об’єктах роботи ще тривають.

Підрозділи Об’єднаних сил дотримуються умов припинення вогню та готові до адекватного реагування на провокативні дії з боку противника.

Слава Україні!

ПІДСУМКИ ЗА МИНУЛУ ДОБУ

Упродовж минулої доби, 12 жовтня, на ділянках відповідальності українських підрозділів зафіксовано 7 порушень режиму припинення вогню з боку збройних формувань Російської Федерації. Так, з початком доби, а згодом і у вечірній час з гранатометів різних систем та стрілецької зброї противник вів вогонь поблизу Авдіївки. А на ділянці неподалік населеного пункту Майорськ — з автоматичного станкового гранатомета та стрілецької зброї. Поодинокими пострілами з автоматичного станкового гранатомета противник провокував наших захисників біля Новолуганського, та двічі — поблизу населеного пункту Камишуваха. Окрім того, неприцільні ворожі постріли зі стрілецької зброї зафіксовані у районі Оріхового

Постріли не становили загрозу життю та здоров’ю українським військовослужбовцям, тож вогонь у відповідь вони не відкривали.

Бойових втрат і поранень серед українських захисників не було.

Належно виконують завдання у районі проведення операції й інші складові сил оборони.

За минулу добу представниками Національної поліції України зі складу Об’єднаних сил виявлено 68 адміністративних правопорушень. Підрозділами поліції зведених загонів перевірено 5719 транспортних засобів та 4651 особу. Також було затримано 5 осіб, яких підозрюють у причетності до збройних формувань Російської Федерації та її найманців.

Через контрольний пункт в’їзду-виїзду «Станиця Луганська» на контрольовану Об’єднаними силами територію прибуло 974 особи, у зворотному напрямку — 628 осіб. Через КПВВ «Новотроїцьке» лінію розмежування на підконтрольну Україні територію перетнули 76 осіб, у зворотному напрямку — 144 особи. КПВВ «Мар’їнка» не функціонувало.

Ситуація в районі проведення операції залишається контрольованою військовослужбовцями Об’єднаних сил.

Слава Україні!
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author