nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Помер ветеран війни на Донбасі Микола Микитенко, який вчинив самоспалення на Майдані Незалежності

49-річний ветеран війни з Росією Микола Микитенко, який у ніч на 11 жовтня підпалив себе на Майдані Незалежності, помер у лікарні.

Про це повідомили у Facebook донька померлого Юлія Микитенко та громадська організація "Відсіч".

"Із сумом повідомляємо, що сьогодні перестало битися серце нашого захисника Миколи Микитенка. Висловлюємо щирі співчуття його доньці, сину, сім’ї, друзям. Спочивай з миром, воїне!" - написали активісти "Відсічі".

Нагадаємо, у ніч на 11 жовтня на Майдані Незалежності чоловік підпалив себе. Полум'я намагалися загасити перехожі, чоловіка госпіталізували з опіками більшої частини тіла. Пізніше його дочка повідомила, що він перебуває в комі.

Юлія Микитенко також заявила, що її батько вчинив самоспалення з політичних мотивів - через незгоду з діями режиму Володимира Зеленського, в яких він вбачав потурання російській агресії.

Микола Микитенко брав активну участь у Революції Гідності, в 2014 році пішов до Нацгвардії, у батальйоні ім. Сергія Кульчицького воював під Слов'янськом, під час евакуації збитого вертольота на Карачуні зазнав поранення, після лікування чоловік служив у різних бойових підрозділах у зоні військового конфлікту на Донбасі.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author