nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Тимошенко: 25 жовтня – день доленосних місцевих виборів, а не фальшивого опитування від президента

«Ми звернемося також до всіх політичних сил, щоб 20 жовтня, коли почне працювати парламент, Верховна Рада ухвалила постанову про заборону проведення опитування під час виборів», – повідомила Юлія Тимошенко.

Голова «Батьківщини» закликала українців у день виборів 25-го жовтня прийти на виборчі дільниці і проголосувати проти курсу влади – за людей, які представлятимуть інтереси українців, а не можновладців. І не легалізувати своєю участю фальшиве опитування від президента.

«Це наше з вами життя, це для нас із вами президент підготував фальшиве опитування, яке невідомо як буде проводитися, невідомо, хто буде збирати анкети, невідомо, хто буде рахувати голоси. Для нас він підготував легалізацію наркотиків. Для нас він підготував таке майбутнє. Тому я хочу попросити всіх українців – прийдіть на виборчі дільниці 25-го жовтня і законно проголосуйте своїм бюлетенем проти такої стратегії президента і голосуванням покажіть своє ставлення до стратегії розпродажу України, до стратегії духовного, морального знищення української нації через ті рішення, які він зараз хоче проштовхувати», – закликала Юлія Тимошенко.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author