nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

У випадку бездіяльності ДВК викликаємо поліцію самостійно - Рух опору капітуляції

У Русі опору капітуляції оприлюднили заяву-інструкцію щодо дій з приводу проведення “опитування”, яке президент Зеленський призначив на 25 жовтня.

Про це йдеться на сторінці Руху опору капітуляції у Facebook.

“25 жовтня Зеленський організовує абсолютно незаконне опитування під час виборчого процесу, яке іде врозріз Конституції, законів України та є непрямою агітацією з використанням адмінресурсу. Таке «опитування» має на меті не лише схилити виборців до підтримки пропрезидентської партії «Слуга народу», але й провести репетицію референдуму, на якому, якщо він відбудеться, нам цілком можуть підсунути питання про легалізацію особливого статусу ОРДЛО”, - йдеться у заяві.

У Русі опору капітуляції пропонують:

- При виявленні осіб, які проводять ЗеОпитування – одразу вмикати відеозапис і під нього брати у них пояснення на якій правовій підставі вони проводять це опитування.
- Звернутися до офіційних спостерігачів, що перебувають на виборчій дільниці, на території (поблизу) якої зафіксовано ЗеОпитування, з пропозицією складання Акту про порушення виборчого законодавства.
- Написати та зареєструвати скаргу в ДВК щодо порушення вимог ч. 14 ст. 57 Виборчого кодексу через проведення незаконної агітації в день голосування, вимагати від членів відповідної ДВК припинення правопорушення особами, що проводять незаконну передвиборну агітацію у вигляді опитування.
- У випадку бездіяльності членів ДВК, викликаємо поліцію самостійно. Робимо стрім, фіксуємо дії правоохоронців та їхні дані.
- У випадку бездіяльності працівників поліції подаємо заяву до відповідного управління Національної поліції щодо вчинення злочину передбаченого ст. 157 та ст 159-1 Кримінального кодексу України.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author