nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

«Європейська Солідарність» перемогла у 5 регіонах і заходить в усі обласні ради України – Порошенко

Відповідно до паралельного підрахунку голосів, у Львівську обласну раду «Європейська Солідарність» набирає 31,82%, у Тернопільську – 22,96%, у Рівненську – 18,60%, у Київську – 19,73%.

У Києві на виборах до міської ради «Європейська Солідарність» набирає 20,28% голосів, і це перший результат по Києву.

«Ми дуже тішимось, що міський голова Києва Віталій Кличко, якого ми підтримали на початку кампанії і не висували свого кандидата, за останніми підрахунками може перемогти вже в першому турі», – зазначив Порошенко.

Петро Порошенко також зазначив, що «Європейська Солідарність» єдина проєвропейська демократична політична сила, яка буде представлена в усіх обласних центрах України, у тому числі і в Краматорську.

«Це величезний крок вперед в порівнянні з парламентськими виборами минулого року, де «Європейська Солідарність» зайняла перше місце лише у Львівській області. На сьогоднішній день ми представлені у всіх без виключення областях і в п’яти ми зайняли перше місце. Але це ще не все. Я ще раз підкреслюю, що в усіх обласних центрах ми також перемогли на місцевих виборах», – наголошує Порошенко.

«Слуги» Зеленського не мають представництва у 3 обласних центрах, ОПЗЖ за даними нашого підрахунку голосів не долає бар’єр e шести обласних радах України. Партія Зеленського лідирує у 4 областях, ОПЗЖ лідирує у 3 областях і бореться за 4-ту», – повідомив Петро Порошенко.

«Я хотів би подякувати всім, хто чітко і послідовно своїм голосуванням підтримав політичну силу, яка стоїть на засадах європейської та євроатлантичної інтеграції, яка чітко і послідовно впроваджує реформи, реалізує курс, закладений у Конституції України щодо постійного членства України в ЄС та НАТО», – зазначив Петро Порошенко.
Порошенко також повідомив, що у Львові, Рівному та Сумах кандидати на посаду міського голови від «Європейської Солідарності» виходять до другого туру.

П’ятий Президент зазначив, що «Європейська Солідарність» буде проводити консультації з іншими проєвропейськими силами щодо спільної підтримки у другому турі демократичних кандидатів.
Tags: Порошенко, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author