nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Опозиційні партії в Грузії відмовились входити до нового парламенту

В Грузії опозиційні партії, що проходять до нового парламенту, оголосили бойкот та відмовляються від мандатів на знак протесту проти фальсифікації виборів.

Про це повідомляє Грузия Онлайн.

Один з лідерів найбільшої опозиційної партії "Єдиний національний рух - Сила в єдності" Ніка Мелія пояснив, що опозиція вимагає нових виборів у вільному середовищі, і тому відмовляється від мандатів. За попередніми даними ЦВК Грузії, "ЄНР" здобув 27,13% голосів виборців і посів друге місце на виборах.

Дрібніші опозиційні партії, зокрема, "Європейська Грузія", блок "Георгій Вашадзе - Стратегія Агмашенебелі", "Громадяни", "Лейбористська партія", "Лело для Грузії" і "Гірчі", теж заявили, що відмовляються від парламентських мандатів.

Входити у парламент відмовився і ультраправий "Альянс патріотів" - партія, яку нещодавно звинуватили в отриманні фінансування з РФ.

Правляча "Грузинська мрія - Демократична Грузія" отримала 48,36% голосів. Таким чином, усі партії, що подолали виборчий бар'єр, крім "Грузинської мрії", відмовились від входження у парламент.
Tags: Грузiя
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author