nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

«Європейська Солідарність» допомагає родинам медиків отримувати законні виплати – Ірина Геращенко

«Європейська Солідарність» допомагає родинам медиків отримувати страхові виплати у випадку смерті від коронавірусу, доки влада виявляє повну бездіяльність або створює бюрократичні перепони. Про це написала співголова фракції Ірина Геращенко на своїй сторінці в мережі Facebook. Вона також опублікувала відповідні документи.

«В одному з ефірів, слухаючи чергову брехню міністра охорони здоров’я, що всі лікарі отримують доплати 300% за лікування хворих на COVID, всі інфіковані медпрацівники, як і родини померлих від COVID – всі виплати, я звернулася до медиків і їхніх сімей: пишіть про сім кіл пекла, які треба пройти, аби довести, що інфікувалися під час виконання професійних обов’язків», – нагадала Геращенко.

«Дякую всім , хто проінформував мене про такі кричущі випадки. Ми почали боротьбу за справедливість», – зазначила вона.

«І ось, перші результати – вдалося добитися нарахування страхових виплат деяким родинам померлих медпрацівників, в деяких випадках вже призначені відповідні комісії (відслідковуємо їхні рішення)», – повідомила Геращенко.

«Родинам померлих медиків і медперсоналу, що перехворів на COVID, треба пройти сім кіл бюрократичного пекла, аби отримати гроші. Ще раз нагадую міністру, що лікарі на межі виснаження, й вони отримують доплати 2-3 тисячі гривень до своїх 8 -10 тисяч гривень зарплати, й це аж ніяк не 300%», – наголосила народна депутатка. Ірина Геращенко подякувала керівництву Мінсоцполітики за реагування на депутатські звернення.

«Ще раз звертаюся до всіх лікарів, кого надурила влада і не заплатила ваші гроші: пишіть мені на адресу Київ, Грушевського, 5, Верховна Рада. Разом з колегами зробимо все, аби допомогти. І якщо нам вдасться добитися справедливості для медиків, навіть заради цього вже варто ходити на певні ефіри», – закликала Ірина Геращенко.
Tags: Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author