nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Подібними діями, як щодо Нагірного Карабаху, у Кремлі хочуть "врегулювати" ситуацію на Донбасі

Ексміністр закордонних справ Володимир Огризко заявив, що Москва хоче, щоб щодо Донбасу відбулися подібні дії, як стосовно Нагірного Карабаху.

Про це він заявив в ефірі програми "Вердикт із Сергієм Руденко" на Еспресо.TV.

"Сьогодні, я думаю, в Москві черговий раз відкорковують шампанське. Думають, як їм все добре вдалося. Насправді це давня тактика Москви: спочатку створювати проблему, а потім її починати "вирішувати", - сказав Огризко.

За його словами, Росія починає "вирішувати" деякі питання на власних умовах та обов’язково з введенням власних військ.

"Таким самим чином відбувалося в Придністров’ї й там досі маленький, як вони кажуть, контингент миротворчих сил знаходиться. І вже 30 років не збирається звідти виходити. Ми бачили, що відбулося в Грузії, коли маленький миротворчий контингент увірвався у державу і захопив Південну Осетію й Абхазію, які потім проголосили "незалежними" державами. Ми бачимо, що сьогодні відбувається на Донбасі. Тактика всюди одна і та ж сама", - зазначив Огризко.

Ексміністр зауважив, що дії, які ми побачили стосовно Нагірного Карабаху, це "мрія Кремля відносно Донбасу".

"Саме таким чином в Кремлі хочуть "врегулювати" ситуацію на Донбасі. Тобто: "нас там немає. Є дві сторони – Київ і "незалежні республіки", між якими ми Росія посередині та будемо пропонувати свій варіант, обов’язково на своїх умовах". От, власне, що відбувається у Вірменії та Азербайджані, що відбувається в Нагірному Карабаху, що хоче Москва, щоб у нас відбувалося на Донбасі", - наголосив він.
Tags: Грузiя, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author