nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Петро Порошенко закликав підтримати Олега Синютку

Олег Синютка – це якісний управлінець, відповідальний політик, який ефективно вирішить проблеми львівської громади. Тому всім треба об’єднати зусилля і підтримати у другому турі кандидата від «Європейської Солідарності».

Про це сказав п’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко під час зустрічі з депутатами, обраними у місцеві ради Львівщини.

Він відзначив успіхи львівської команди «Європейської Солідарності» і ефективну роботу під час виборчої кампанії.

Петро Порошенко також зазначив, що Олег Синютка вже представив план роботи на посаді голови ОТГ, і запевнив, що підтримає його зусилля для реалізації цього плану.

За словами Порошенка, після виборів значною мірою оновився склад Львівської міської ради. «Ми йдемо як і обіцяли для того, щоб привести Європу до Львова. І Львів разом з Києвом – це два потужних локомотиви, які привезуть Україну у Європу», – зазначив лідер партії.

«Саме тому для нас так важлива перемога 22 листопада, бо «Європейська Солідарність» стала точкою опори, від якої відштовхнулася Україна. А Львівщина стала для «Європейської Солідарності» зразком. Бо саме на вас рівняються, з вами змагаються, хочуть досягти такого результату», – зазначив Петро Порошенко.

Він також зазначив, що «Європейська Солідарність» має виступити потужним каталізатором і об’єднавчою силою у Львівській міській раді.

Петро Порошенко зауважив, що у Меморандумі проти фальсифікації результатів виборів, який підписала «Європейська Солідарність» із іншими демократичними партіями, чітко зазначено, що Львів більше не може бути приводом для ганьби, численних корупційних скандалів і зловживань влади. На зміну неефективним місцевим чиновникам мають приіти висококваліфіковані фахівці.

Порошенко зазначив, що на посаді голови ОДА Олег Синютка був ефективним і відповідальним керівником.

«Олег Синютка – якісний управлінець. Він має великий досвід керування містом. Але він відповідальний політик національного всеукраїнського масштабу. Синютка справжній патріот, а не той, хто сидить у окопі і питає дозволу, чи підтримати Революцію Гідності, чи стати на оборону країни, чи зрадити львів’ян, здавши свою позицію. Синютка є лідером, за яким стоїть дуже потужна команда», – підкреслив Петро Порошенко.

«Наша позиція — підтримати Олега Синютку, який не буде скиглити під офісом на Банковій. А впреться і буде перти плугом, вирішуючи проблеми львів’ян. Він має для цього всі якості. Я знаю це напевно», – наголосив Петро Порошенко.
Tags: Порошенко, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author