nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

У Харкові «Слуга народу» і ОПЗЖ намагаються спотворити результати виборів – Ірина Фріз

У Харкові представники партій ОПЗЖ та «Слуга народу» об’єднались і намагаються вплинути на результати виборів до міської ради. Про це на своїй сторінці у мережі Facebook пише народна депутатка з фракції «Європейська Солідарність», голова Харківської територіальної організації партії Ірина Фріз.

«Саме цей тандем сьогодні блокує формування органів місцевого самоврядування в області та місті. Другий апеляційний адміністративний суд скасував протокол Харківської міської ТВК про результати виборів депутатів Харківської міської ради», – повідомила Фріз.

«Провокації почались одразу після оголошення екзит-полів. Кандидати від ОПЗЖ намагалися затягнути процес встановлення результатів по всій ТВК Харківської області. Вони діяли абсолютно деструктивно, блокували роботу ТВК, погрожували кримінальними переслідуваннями, фізично перешкоджали роботі комісій. Ця поведінка пояснювалась очевидним провалом проросійської партії на місцевих виборах», – переконана Ірина Фріз.

«Як виявилося, цю технологію для «збереження обличчя» почали використовувати й «слуги», які долучились до спаму судових позовів. Все це красномовно свідчить про співпрацю «слуг» з партією кума Володимира Путіна», – вважає депутатка.

«Останній позов, яким скасовуються результати місцевих виборів, подав депутат від партії «Слуга народу» Вац Олексій. Партія колаборантів готова єднатися з сателітом Кремля заради збереження ілюзії влади в їхніх руках», – пише Фріз.

«Цей епізод спільного оскарження результатів місцевих виборів дає можливість пояснити й багато інших подій, що пов’язані з відкатом від європейського курсу, гальмуванням реформ, знищенням демократичних цінностей, прав та свобод, боротьби з корупцією в країні тощо. Немає зараз сумнівів у тому, що події навколо Конституційного суду є акцією, що інспірована спільними зусиллями ОПЗЖ як ініціатора конституційного подання, та Офісу Президента, що запропонував заздалегідь неконституційне рішення, яке загрожує євроінтеграційним здобуткам України», – резюмує Ірина Фріз.

Фрна переконана, що загравання «слуг» з проросійськими силами в прикордонній області, яка лише завдяки харківським патріотам та вінницьким спецпризначенцям уникнула долі Донбасу, — є приводом для негайної реакції суспільства та правоохоронних органів.

«Європейська Солідарність – Харківщина» закликає демократичні сили – єднаймо сили проти колаборантів та російських пасіпак. Ми вільні й варті того, щоб жити у вільній державі», – переконана Ірина Фріз.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author