nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

OOC: збройні формування РФ та її найманці двічі порушили досягнуті мирні домовленості

Вечірнє зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 17.00 22 листопада 2020 року

Слава Україні!

У районі проведення операції ситуація залишається контрольованою підрозділами Об’єднаних сил. Українські захисники сумлінно виконують завдання за призначенням та в повному обсязі дотримуються домовленостей, що вступили в дію 27 липня 2020 року.

Сьогодні, 22 листопада, збройні формування Російської Федерації та її найманці двічі порушили досягнуті мирні домовленості. Так, зранку у районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Північ», неподалік населеного пункту Шуми, противник відкривав вогонь зі стрілецької зброї. Неприцільні постріли не становили загрози життю та здоров’ю українських військовослужбовців, тому вогонь у відповідь вони не відкривали. Окрім того, з боку тимчасово окупованої Ужівки у напрямку Водяного окупанти здійснили дистанційне мінування позицій наших військ, використовуючи заборонені міни ПОМ-2.

Бойових втрат та поранень серед особового складу Об’єднаних сил немає.

Належно виконують завдання в районі проведення операції інші складові сил оборони. Саперами ДСНС розміновано понад 3 гектари території у прифронтовому районі та передано на знищення 102 вибухонебезпечних предмети.

Військовослужбовці Об’єднаних сил не втрачають пильності та продовжують непохитно виконувати завдання із захисту Держави.

Слава Україні!

ПІДСУМКИ ЗА МИНУЛУ ДОБУ

Упродовж минулої доби, 21 листопада, у районі відповідальності наших бригад ворог один раз порушив режим припинення вогню. Так, постріли з автоматичного станкового гранатомета зафіксовано поблизу населеного пункту Водяне.

Бойових втрат і поранень серед особового складу Об’єднаних сил не було.

У районі проведення операції Об’єднаних сил належно виконують завдання й інші складові сил оборони.

Так, за минулу добу представниками Національної поліції України зі складу ОС виявлено 82 адміністративних правопорушення. Підрозділами поліції зведених загонів перевірено 4842 транспортних засоби та 4552 особи. Також було затримано 2 особи, яких підозрюють у причетності до збройних формувань Російської Федерації та її найманців.

Через контрольний пункт в’їзду-виїзду «Станиця Луганська» на контрольовану Об’єднаними силами територію прибуло 400 осіб, у зворотному напрямку — 606 осіб.

Ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил контролюється українськими воїнами.

Слава Україні!
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author