nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Медики досі не отримують обіцяні владою Зеленського 300% надбавки – Геращенко

«Європейська Солідарність» вимагає від влади Зеденського виконання обіцянки про виплату медикам обіцяних ним страхових виплат у розмірі 300% доплат. Про це співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко наголосила під час включення на телеканалі «Прямий».

«Наша вимога, щоб влада виконувала ті зобов’язання, які вона анонсувала ще весною, зокрема, 300% доплат медикам. Сьогодні медики отримують доплати менше, ніж поліцейські. Поліцейським до їхньої ставки доплачують 50 відсотків так званих ковідних коштів, а медики отримують кілька тисяч гривень. Як правило, ці гроші вишукують зі своїх небагатих бюджетів регіони, щоб утримати медиків на місцях», – підкреслила політик.

Ірина Геращенко вкотре наголосила, що медики мають отримувати обіцяні страхові виплати.

«Дуже важливо, щоб інфіковані медики, або родини, на жаль, померлих медиків отримували відповідні страхові виплати. А мова вже йде на сотні медичних працівників. З цим є величезна проблема», – зауважила народна депутатка.

Також вона наголосила, що неприпустимим є створення бюрократичних перепон для отримання лікарями або їх родинами страхових виплат.

«Дуже багато скарг отримую я, і наша політична сила, з усіх регіонів, про те, що медиків примушують збирати тони паперів. І все це пояснюють тим, що вони були інфіковані в метро, або в маршрутці, а не на роботі, і тому виплати не мають отримувати», – зазначила народна депутатка.

«Це неповага до професії і це вимиває людей з професії. Сьогодні потрібно захистити медика. Наша позиція – виплата обіцяних коштів від уряду і удосконалення законодавства про страхові виплати», – наголосила представниця «Європейської Солідарності», – додала вона.

Народна депутатка закликала лікарів повідомляти їй про факти невиплат страхових компенсацій у письмовій формі, на адресу Верховної Ради України.

«Ми з нашими партійними юристами будемо подавати запити до всіх відповідних служб, щоб «вибивати» ці виплати», – сказала Ірина Геращенко.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author