nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Венедіктова зірвала операцію НАБУ по затриманню заступника Єрмака Татарова - Бутусов

Журналіст Юрій Бутусов зазначив, що генпрокурор Ірина Венедіктова відсторонила чотирьох прокурорів від справи екснардепа-забудовника Максима Микитася та заступника голови Офісу президента Олега Татарова.

Про це журналіст Юрій Бутусов заявив у Facebook.

"Операція детективів НАБУ із затримання заступник голови ОП Олега Татарова зірвана - Генеральний прокурор Ірина Венедиктова відсторонила від справи Татарова всіх чотирьох прокурорів САП, які вели справу Микитася і Татарова, і зробила процесуальним керівником в справі ... саму себе!" - зазначив Бутусов.

За словами журналіста, в середу, 2 грудня о 10.00 детективи НАБУ повинні були затримати заступника голови Офісу президента Олега Татарова. Бутусов наголосив, що детективи не змогли провести слідчих дійчерез те, що начальник відділу Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Роман Симків і три прокурори, які вели справу забудовника Максима Микитася та забезпечили підписання угоди зі слідством, і прийняли рішення затримати Татарова, без всякого оповіщення були виключені від доступу до даної справи в електронному реєстрі. Бутусов запевнив, що ця інформація підтверджена джерелами Цензор.Нет в НАБУ, САП і ОГПУ.

Як виявилося, вчора вночі генеральний прокурор Ірина Венедиктова відсторонила від справи Татарова всіх чотирьох прокурорів. Процесуальним керівником в справі Венедиктова призначила саму себе, а також в.о. глави САП Максима Грищука, який раніше не займався цією справою.

"По суті підозрюваний врятований від затримання та притягнення до відповідальності шляхом відсторонення від посади прокурорів у справі! Президент України Володимир Зеленський, незважаючи на підозру НАБУ, відмовляється звільняти або хоча б усувати від роботи заступника глави свого Офісу, якого він призначив куратором роботи правоохоронних органів", - стверджує Бутусов.

Він звинуватив генпрокурора Ірину Венедіктову у втручанні в хід розслідування кримінальної справи проти Татарова та блокуванні його арешту.

"За даними джерел, вчора ввечері в Офісі президента Зеленський провів нараду по справі Татарова, і ОП прийняла рішення його захищати, нібито у НАБУ немає достатніх доказів", - додав Бутусов.

Водночас, журналіст нагадав, що Вищий антикорупційний суд визнав звинувачення Микитася на адресу Татарова і його спільника - експерта МВС Дубоноса достатніми, і виніс рішення про утримання Дубоноса під вартою на період слідства, або у виході під заставу в розмірі 1 млн грн.

"А Дубонос і Татаров проходять по одному епізоду", - пояснив Бутусов.

Журналіст наголосив, що наразі затримати Татарова та арештувати його не можна , тому що всі ті, хто повинен був прийняти рішення, від слідства відсторонені, а новий склад процесуальних керівників вивчатиме справу з нуля.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author