nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Зеленського в історії з декларуванням цікавило лише бажання підім’яти під себе Конституційний суд

П’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко заявив, що незадоволений сьогоднішнім рішенням Верховної Ради по відповідальності за недостовірне декларування. На своїй сторінці у мережі Facebook він зазначив, що поділяє низку критичних аргументів щодо цього законопроекту.

«Грошові пороги для покарання завищені, а саме покарання — занадто м’яке. Це ліпше, ніж нічого. Це краще, ніж жодної відповідальності. От так, якщо коротко, можна описати результат», – пише Порошенко.

«Чи могло бути рішення інакшим? Так, і ми за лічені години після рішення КС внесли законопроект, який передбачав відновлення статус-кво із жорсткою кримінальною відповідальністю за помилки у декларуванні. Місяць і тиждень зверху було витрачено на дискусії у питанні, де все гранично ясно», – наголошує п’ятий Президент.

«А що, монобільшість уже розпустили? Чи вже нема 246 депутатів, за яких Зеленський брав персональну відповідальність, коли вів їх на вибори? Що їм заважало відновити закон за кілька днів? Відповідь проста. Це ми звикли декларуватися з 2016 року, а нові обличчя злякалися декларування», – зауважує Порошенко.

Він вважає, що вирішення питання затягнули на сорок днів лише через брак голосів у монобільшості та через відсутність політичної волі Зеленського забезпечити силами власної коаліції відновлення реальної відповідальності за свідомі помилки у деклараціях

«Його, як виявилося, у цій історії цікавило лише одне — підім’яти під себе Конституційний Суд. А з корупцією він не бореться. Він її кришує і тому вирішив стати особистим адвокатом пана Татарова», – зазначив Петро Порошенко.

«Щодо «Європейської Солідарності», ми будемо наполягати на розгляді нашого проекту по кримінальній відповідальності. І законопроекту по посиленню конкурсних засад при призначенні нових суддів КС із залученням комісії міжнародних експертів, яка перевіряла на доброчесність кандидатів до Вищого антикорупційного суду», – вкотре наголосив лідер опозиції.
Tags: Порошенко, Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author