nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Юлія Тимошенко привітала воїнів ЗСУ з їхнім професійним святом

Сьогодні – День збройних сил України. День на честь тих людей, які захищають нас, захищають наш спокій, наш мир, нашу Вітчизну.

Слова вдячності та привітань з нагоди Дня Збройних сил України Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко опублікувала на своїй сторінці у Facebook.

«Ще донедавна такі слова вимовлялися риторично, а прізвища військових героїв знаходили хіба у підручниках з давньої історії. Але ось уже кілька років ми живемо у новому світі. У тому світі, де свою незалежність і свою свободу справді треба захищати. У тому світі, де герої є твоїми сучасниками. У тому світі, де ворог уже далеко не «умовний», не удаваний, а цілком справжній. І хвала Господу, що у нас з’явилася і постала ця Сила – Збройні сили України. Сила, на яку може покластися держава і нація», – наголосила лідер «Батьківщини».

Юлія Тимошенко переконана, що Україна зуміла себе захистити завдяки мужнім українським військовим.

«Сьогодні багатьом здається, що ви робите буденну роботу, як і належить військовим, захисникам. І лише з часом прийде розуміння та усвідомлення, яку велику й священну місію ви здійснили», – зауважила Голова партії.

«Сердечно дякую Вам, рідні наші, за вашу роботу, за вашу службу, за вашу Гідність і Честь. Вічна слава всім полеглим на полі бою за Україну! Будьте здорові! Будьте живі!» – підсумувала Юлія Тимошенко.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author