nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Петро Порошенко зустрівся із кіборгом, бойовим генералом Дмитром Марченком

П’ятий Президент висловив тверде переконання, що усі ці справи, як і справа Марченка, врешті решт розваляться. Він також нагадав, як рік тому тисячі волонтерів збирали гроші на заставу для бойового генерала.

«Навіть питання не в тому, що ви опинилися на волі, а наскільки велика кількість сотень, тисяч людей, які вважали, що це їхня справа, щоб Марчело був на свободі – це була їхня особиста і дуже важлива справа», – наголосив Порошенко.

Він зауважив, що коли буде повернута застава, кошти спрямують на допомогу людям від пандемії коронавірусу. «У нас є важлива програма забезпечення киснем всіх областей України. Сподіваюся і тримаю кулаки для того, щоб швидше вирішили справу і передали цю позицію на корисні благодійні цілі», – говорить Порошенко.

«Досудове слідство вже закінчене. З адвокатами було прийняте рішення подати позов про зменшення застави. Я розумію, що Україна зараз у тяжкому стані, і в мене є знайомі, які помирають через те, що не вистачає кисню. Я знаю, що у вас є фонд і він дуже багато допомагає. Бачу, скільки ви робите для країни. Я особисто буду просити суддю, щоб повернув ці кошти, щоб ви могли їх спрямувати на спасіння життів людей, які цього потребують», – говорить Дмитро Марченко.

«Я захоплююсь вашою витримкою, захоплююсь вашою любов’ю до України. Я, пане генерале, прошу зберігати такий настрій. Легко ніколи не було. Ні в Ізварино, ні в ДАПі, ні в Міністерстві оборони. Ми пройшли там – подолаємо й зараз. І буде в нас Ріфмастер на волі, і Кузьменко на волі, і відіб’ємо ми Таню Чорновол. Я оптиміст, і все в нас буде добре», – підсумував Петро Порошенко.

Як відомо, рік тому Петро та Марина Порошенки долучилися до благодійної акції, оголошеної громадськими активістами на підтримку кіборга, генерала Дмитра Марченка, який за надуманими звинуваченнями перебував у СІЗО. Суд призначив заставу розміром 20 мільйонів гривень. За три дні понад три тисячі активістів зібрали більше мільйона гривень, решту необхідної суми внесла родина Порошенків.

Генерал Марченко відмовлявся виходити під заставу, доки його підлеглі перебували у СІЗО. «Позиція справжнього офіцера і генерала. І ми прийняли це рішення, коли ми добилися в суді звільнення наших бойових побратимів», – зазначив тоді Порошенко. 18 грудня 2019 року генерал Марченко після внесення застави вийшов із СІЗО.
Tags: Порошенко, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author