nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Завтра на Банковій відбудеться акція "Стоп Шкарлет!"

У понеділок, 21 грудня о 18:00, під Офісом президента пройде мітинг "Стоп Шкарлет - не дамо вбити освіту!"

Про це з посиланням на розміщене у мережі запрошення розповідає Еспресо.TV.

В ньому призначений 17 грудня міністром освіти і науки Сергій Шкарлет названий "відданим членом Партії регіонів", "плагіатором, який свою монографію "зліпив" з текстів чужого авторства, а також тим, хто "за університетські кошти купив собі автомобіль за $60 тис.", "радо отримував нагороди від Табачника" й "виступає за "переосмислення" ЗНО, фактично за його можливе скасування".

"За кілька місяців роботи Шкарлет показав, що не тільки не гідний, але й не здатний очолювати міністерство. Він провалив підготовку до навчального року, педагоги не отримали жодної допомоги для купівлі засобів індивідуального захисту, а сфера освіти найбільше постраждала під час підготовки держбюджету на 2021 рік. Окрім того, Шкарлет так і не визнав плагіат у своїх роботах, натомість його "захисники" погрожували громадським активістам", - зазначається в анонсі.

"Сергій Шкарлет на посаді міністра освіти - це ганьба для країни! Ми вимагаємо негайного відсторонення Сергія Шкарлета з посади міністра освіти України!", - наголошують організатори завтрашнього заходу.

До оргкомітету акції увійшли студентські парламенти Києво-Могилянської академії, Київського університету ім. Бориса Грінченка, молодіжні організації, а також опозиційні спільноти і партії.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author